greenoffice

W ofercie najmu proponujemy Państwu wynajem powierzchni biurowych na terenie Rudy Śląskiej przy ulicy Oświęcimskiej 9. Inwestycja zlokalizowana jest przy Autostradzie A4.

Całość Kompleksu Biurowo - Konferencyjnego GREEN Office jest zachowana w wysokim standardzie z wieloma udogodnieniami, które zapewniają naszym najemcom komfortowe warunki do prowadzenia swojej firmy na terenie biurowca.

Nowoczesność i ergonomia to tylko niektóre cechy Kompleksu GREEN Office. W ramach prac rewitalizacyjnych wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę drzwiową i okienną oraz rozprowadzono nową sieć teletechniczną. Na zewnątrz położono nową elewację oraz zagospodarowano tereny zielone i sieć dróg wokół obiektu. W ramach przestrzeni biurowej możemy wydzielić samodzielne biura lub też pozostawić powierzchnię typu „open space”. Każde pomieszczenie biurowe przygotowane jest pod bezpośrednie potrzeby najemców oraz standardowo posiada wysokiej klasy wykładzinę dywanową, w ciągach komunikacyjnych na podłodze znajdują się płytki.

Wszystkie lokale biurowe są klimatyzowane i posiadają szybkie łącze internetowe oraz niezbędne instalacje takie jak: telefoniczna, elektryczna, ogrzewania i klimatyzacji.

Biura są monitorowane przez cała dobę, natomiast tereny otaczające kompleks są monitorowane i dozorowane przez całą dobę.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą biur do wynajęcia w Rudzie Śląskiej, zapraszamy do kontaktu z Biurem Handlowym.